Akcje koncertowe – Queen+Adam Lambert na LFO

Z okazji koncertu Queen+Adam Lambert, który już 19 czerwca na Life Festival Oświęcim zapraszamy do udziału w tzw. akcjach koncertowych.

 • Światełko dla Freddiego

W trakcie utworu „Love of my Life”, który tradycyjnie wykonują Brian i Freddie (obecny na telebimie) z publicznością zapraszamy do zaświecenia światełka dla Freddiego.

Można je włączyć w  postaci lampki w telefonie, wirtualnej zapalniczki na ekranie smartfona, mini latareczki LED lub light sticka. Należy pamiętać, że nie używamy otwartego ognia i nie używamy świateł mogących oślepić innych.

[youtube S_qlcxmEJc8]

akcja freddie krakow arena queen

 • Wachlarze dla Adama

W trakcie utworu “Killer Queen” będziemy wachlować Adama, który w 2015 r. używał takiego rekwizytu w trakcie wykonywania tej piosenki.

Wachlarz można kupić lub wykonać samodzielnie.

Wzór wachlarza przygotowany przez organizatorów LFO wachlarz1 wachlarz2

wachlarzKQ

 • Morze biało-czerwonych flag

Na finał koncertu przy “We are the Champions“, proponujemy utworzenie morza z biało-czerwonych flag i barw Narodowych! W tej chwili z okazji Euro 2016 każdy zapewne ma w domu flagę lub bez problemu zakupi w sklepie. Niech stadion wyróżni się na trasie w Naszych barwach Narodowych!

Przypominamy, że  “Na fladze państwowej oraz jej wizerunkach nie należy umieszczać napisów ani grafik. Nie należy też mocować do niej jakichkolwiek przedmiotów.”

flagi

3 Comments

 1. Tina

  Nie będzie problemu żeby wnieść flagę na patyku?

  • Daga

   Bez patyka.

 2. Tomek

  Super wiadomość – Live Festival 2016 będzie transmitowany na żywo tutaj: http://livestreamy.pl/live-festival-oswiecim-2016/

© 2021 koncert.queen.pl

Theme by Anders NorenUp ↑